Reklama3
To co nás zaujalo pro rok 2014
reklama3
reklama3
reklama3
reklama3
reklama3
reklama3
Reklama1
reklama1

reklama
Katalog táborů
Jak vybrat tábor
Články
Inzerce
Výměna odkazů
FAQ
Pro pořadatele táborů
Nejznámější organizátoři 
The trip to fancy, o. s.
???
???
???
???
???
???
???
???
???
???
Reklama2 Úvod Kontakt Mapa stránek
reklama

Název tábora: Prázdniny v sedle pro pokročilé
Termín: 28.7. - 3.8. 2014
Místo: Olomoucký kraj (Zlaté Hory)
Věk účastníka: 8 - 16let
Cena: 3 780,- (Dopravu na letní tábor a zpět, ubytování, stravování 5x denně včetně celodenního pitného režimu, kompletní programová náplň.)
Program:

Tábor na kterém zužitkujete své již získané zkušenosti a naučíte se další. Projížďky přírodou, nové dovednosti na koních a spousty dalších zážitků. Půl den budete trávit u koní a druhou polovičku dne je připraveno zážitkové programové pásmo s motivační tématikou, plnou dobrodružství a napětí.

Poznejte zde nové přátele, setkejte se tu se starými kamarády a zažijte společně s námi a černým hřebcem báječné dobrodružství plné akce, skvělých her a nečekaných zážitků.

Těší se na vás kolektiv vedoucích a stáj Lidka.

Ubytování: Chatky
Středisko Maya leží na samotě, asi 2,5 km od města Zlaté Hory v Jeseníkách. Je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Obklopeno ze tří stran lesem a z jedné loukou, nachází se v jednom z ekologických nejčistčích míst České republiky. O jedinečnosti zdejšího prostředí svědčí také fakt, žeji odbornící evidují jako oblast  pro léčení respiračních nemocí. Letní tábor má kapacitu 80 míst. Děti jsou ubytovány v chatkách, které jsou pro 4 osoby. Sociální zařízení je situováno ve společných prostorách (teplá voda, umývárny, sprchy a WC). Součástí střediska je profesionální kuchyně a jídelna, která slouží v době nepřízně počasí také jako prostor pro činnost dětí. K malému nákupu dobrotek je ve středisku klub. Mezi další vybavení patří dvě ohniště, ruské kuželky, dvě sportovní hřiště (vhodná pro volejbal, vybíjenou, fotbálek), vodní nádrž ke koupání v létě, lyžařský vlek střední náročnosti vhodný pro školy, lyžování, lyžařské kurzy (lyžařská zařízení pro náročné lyžaře lze využít sjezdovky ve Zlatých Horách, Dolním  Úsolí nebo Pradědu).
Poznámky:
Místo odjezdu: Opava, Ostrava, Krnov
Organizátor: Dětská agentura
Kontaktní osoba: Sabina Wernerová
Telefon: 608  770 711
E-mail: s.wernerova@detska-agentura.cz
Web: http://www.detska-agentura.cz

Reklama4-ů§.reklama4
linka
© copyright 2014 created by www.katalogtaboru.cz